Kullanım Koşulları Ve Gizlilik Politikası

KULLANIM KOŞULLARI ve GİZLİLİK POLİTİKASI

Passo Turizm Seyahat’e ait www.passotour.com sitesine hoş geldiniz.

Bu sitenin kullanımı birtakım kuralları içerir. Lütfen web sitemizi kullanmaya başlamadan önce “Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası” kurallarımızı okuyunuz. Daha detaylı bilgi için info@passotour.com adresi üzerinden bize ulaşınız.

Bu siteyi kullanmaya başladığınızda aşağıdaki koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğiniz beyan ve taahhüt etmiş olursunuz. Şirketimiz zaman belirtmeksizin bu koşullarda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Koşullarda yapılan değişiklikler, sitemizde yayınlandığı anda yürürlüğe girer. Bu nedenle sitemizi her ziyaret ettiğinizde, “Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası” bölümlerini düzenli şekilde gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

Bu web sayfasının ilk güncelleme Tarihi: 01.04.2018’dir.

 • Bu web sitesi bir Passo Turizm Seyahat Acentesi ürünü olup Türkiye Cumhuriyeti kanunları uyarınca kurulmuş ve varlığını sürdüren bir Limited Şirket’tir. Antalya Ticaret Siciline 87809 sicil numarası ile kayıtlıdır. Merkez adresi Çağlayan Mah. Bülent Ecevit Bulvarı No: 117-6 Muratpaşa-Antalya adresinde bulunan Passo Turizm Seyahat Ticaret Limited Şirketi’dir.
 • Bu web sitesi www.passotour.com uzantılı yayın yapan bir web sitedir. Sitede yer alan bilgilerin sahibi ve içerik sağlayıcısı Passo Turizm Seyahat şirketidir ve bundan sonra “Passo” olarak anılacaktır.
 • Web sitesinde kişisel kullanımı için ziyaret eden ve/veya web sitesi aracılığı ile şirketimize ait hizmetlerden üye olmak şartıyla faydalanan gerçek kişinin adı “Kullanıcı” dır.
 • Kullanıcı, www.passotour.com uzantılı web sitemizi, işbu kullanım şartlarında belirtilen amaç ve yetki çerçevesinde kullanır. Kullanıcı, web sitesi üzerinde hukuka ve kullanım koşullarına aykırı, haksız ve yetkisiz bir tasarrufta bulunmaz.
 • Kullanıcı, kullanım koşullarıyla birlikte gizlilik hükümlerini de okuduğunu, anladığını ve gizlilik kurallarına da uygun davranacağını kabul, beyan ve taahhüt etmişlerdir.
 • Kullanıcı, web sitemizi ziyaret ettiğinde veya kullandığında bu koşulları okuduğunu, anladığını ve kabul ettiğini beyan ve taahhüt etmiş olur.
 • Kullanıcı yukarıda vermiş olduğu taahhütlerine aykırı davranması halinde web sitesine erişimin engellenebileceğini ve üyeliğinin iptal edilebileceğini ve hakkında yasal yollara müracaat edilebileceğini bilmekte ve kabul etmektedir.
 • Web sitemizde ticari amaçla link verme ya da yönlendirme yapılmaz. Bu web sitesinden başka web sitelerine link verilerek yönlendirme yapılması tamamen kullanıcıya bilgilendirme amacı taşır.
 • Kullanıcı veya diğer üçüncü kişiler, Passo Turizm Seyahat’in izni olmadan bu web sitesine link veremez.
 • Web sitemizin yönlendirmesiyle ziyaret ettiğiniz web sitelerinde yer alan kullanım koşulları ve gizlilik ilkelerini incelemelisiniz. Şirketimiz, yönlendirme yapılan web sitelerinin içeriklerini denetlemez, garanti etmez ve sorumluluk kabul etmez.
 • Herhangi bir web sitesinde şirketimize ait logoyu görmeniz bu kullanım ve gizlilik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamını taşımaz.
 • Passo, web sitesinde bulunan bilgileri silmek, değiştirmek veya yeniden düzenleme hakkına sahiptir. Bu sebeple oluşabilecek muhtemel hatalar veya değişikliklerden dolayı Kullanıcıya ve diğer üçüncü kişilere karşı hangi bir sorumluluğu yoktur.
 • Passo, web sitesinde bulunan her türlü içerik ve bilgilerin tam ve güncel olması Kullanıcıya herhangi bir garanti vermez.
 • Passo, web sitesinde yer alan linkler ile ulaşılan portal ya da web sitelerinde yayınlanan bilgiler bakımından firmamızın Kullanıcıya karşı herhangi bir taahhüdü yoktur.
 • Bu web sitesindeki bilgilerin bir kısmı yoruma açık veya bazı belirsiz ifadeler içerebilir. Kullanıcı bu bilgileri olduğu gibi kaynak olarak kullanamaz. Kullanıcı bu sayfadan edindiği bilgileri kullanmasından dolayı herhangi bir nedenle zarara uğramasından firmamızı sorumlu tutamaz. Kullanıcının web sayfası nedeniyle oluştuğunu veya oluşacağını iddia ettiği zararlardan hiçbir şekilde şirketimiz sorumlu değildir.
 • Passo, web sitesinde yayınlanan içerik, reklam ve diğer tüm bilgiler Kullanıcıya tavsiye niteliği taşımaz. Bu tür içeriklerin tamamı sadece toplumu bilgilendirme amaçlı hazırlanmış genel bilgiler içermektedir. Her türlü bilgilendirme için mutlaka kaynağına başvurunuz.
 • Passo, web sitesi düzenli hizmet vermeyi garanti etmez, web sitesinin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir ve hatta tamamen durdurabilir. Bu nedenle Kullanıcıya ve diğer üçüncü kişilere karşı herhangi bir sorumluluğu yoktur.
 • Passo, web sitesinde virüs ve benzeri özellikler içermeyen kötü amaçlı programlar içermez. Ancak topluma açık bir sayfa olması sebebiyle her an kötü amaçlı programlarca saldırıya uğrayabilir. Kullanıcı bu web sitesini kullanırken gerekli tedbirleri almak zorundadır.
 • Passo, bu web sitesinden herhangi bir bilgiyi yükleme yapmanız halinde kötü amaçlı yazılımların bulaşmayacağını garanti etmez. Olası kötü amaçlı programların bulaşması nedeniyle, kullanıcıya ve üçüncü kişilere karşı şirketimizin herhangi bir sorumluluğu yoktur.
 • Passo, web sitesinde kullanılan çerez/cookie gibi birtakım tanımlama programlar sayesinde ziyaretçiler hakkında otomatik olarak bilgi toplayabilir. Tamamen iyi niyete dayalı olan ve diğer hiç kimse ile paylaşılmayan bu veriler kullanıcıya daha yararlı ve daha uygun içerik hazırlanması için yapılmaktadır.
 • Kullanıcı, bu web sitesini ziyaret ettiğinde bilgisayarındaki sabit diskte tanımlama bilgileri dosyasına aktarılabilecek bilgi parçaları olduğunu beyan, taahhüt ve kabul eder.
 • Passo web sitesindeki Kullanım koşulları ve Gizlilik Politikasına ait hükümler üyelik koşulları içinde geçerlidir. Detaylı bilgi için lütfen üyelik koşullarımız ve Gizlilik politikalarımızı okuyunuz.
 • Passo web sayfası Kullanım koşulları ve Gizlilik Politikasına ve üyelik koşullarına ait bütün hükümler Online Mobil Uygulamalarımız içinde geçerlidir. Detaylı bilgi için lütfen üyelik koşullarımız ve gizlilik politikalarımızı okuyunuz.


Tatil Boyunca Yanınızdayız!

PassoTour 20 yıllık tecrübesi ve iş ortaklıklarıyla cazip fırsatları sizlerle paylaşıyor.
Amacımız; sizlere güven içerisinde satın alabileceğiniz uygun koşullarda bir tatil planı sunmaktır.

Turlar
var
PASSO TURIZM SEYAHAT TAŞIMACILIK TICARET LİMİTED ŞTI
Çağlayan mah Bülent Ecevit Bulvarı No 117-6 07230 Muratpaşa- Antalya
T : + 90 242 323 87 60 pbx | F: + 90 242 323 87 61 | E:info@passotour.com


passo-tour
1
tr
Yükleniyor.. Lütfen bekleyiniz.
1
11
kullanim-kosullari
1
kullanim-kosullari,,
1
11
ANTALYA
sub

Passo Tur
Phone: +902423238760
Fax: +902423238762
Email: info@passotour.com
Çağlayan mah Bülent Ecevit Bulvarı No 117-6 07230 Muratpaşa- Antalya P.O. Box: 07230 Antalya TURKEY